Се што знаеме за Парфемот Геншин влијание – Про Водичи За Игри

 

< х1>се што знаеме за Парфемот Геншин Импактsrc=”https://progameguides.com/wp-content/uploads/2022/01/Perfume-Genshin-Impact-Cropped-2-1-900×506.jpg” / > < / п>
Влијанието На Геншин наиде на голема популарност откако беше лансирано, што значи дека има многу производи. Еден од повеќе изненадувачки најавите е парфем инспириран од неколку од ликовите на играта да бидат објавени. Многу обожаватели се прашуваат кој го прави парфемот и како да го увезат. парфемите за Влијание Од Геншин се направени од Јапонски производител на парфеми Наречен Приманијак. Компанијата исто така има направено мириси за неколку манга серии како што се <силен>Едно Парче и Судбина.е-маил
мириси инспирирани од Геншин кои излегуваат врз основа на следните знаци:
<ли > <силен > Етер< / силна>< / ли ><јака > Лумине< / силна>< / ли>
<ли > <силна > Мона< / стронг><јака > Каија< / стронг > < / ли>
<ли > <стронг><ли > < стронг > Ганиу< / стронг>
<ли> < силен>Ксиао< / стронг><ли > < стронг > Жонгли
<ли > <стронг> <ли > <стронг > Тарталја< / ли>
<ли > <стронг>Дилуц< / стронг>< / ли >
добивањето на овие парфеми е малку незгодно, бидејќи сајтот не дозволува меѓународни нарачки.< / п > х2>Како Купити геншин Импакт парфеми< / х2>
ако сакате да купите еден од овие мириси, тогаш треба да користите услуга за прокси испорака . На службата Ќе Има Приманикаци кои Ќе им го пренесат парфемот, а Потоа Посредникот ќе го испрати предметот на вашата адреса. Следниве сајтови се безбедни и се во служба на прокси превозот со години: вие не треба да плаќаат цената на производот е силна>оригиналниот цена и превозот такси, ако е применливо, како и<силен>ракување таксана прокси услуги. После сето тоа, едноставно треба да изберете како сакате да го испратите парфемот и да ја платите таксата за испорака. Бидејќи ова е стаклено шише, побрза можеби е најдобрата опција. е-маил
можете исто така да ги најдете овие предмети на сајтови како е-беј, но тие се двојно поскапи, обично со помалку знаци за избор. е-маилКопирование информации с сайта greednews.su разрешено только при использовании активной гипер ссылки на новость, спасибо за то что цените наши авторские права!

Поделиться ссылкой:

 

 

Оценить статью:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *